Kategorie
SZYBKIE ZAMAWIANIE
-+
Kategorie

Polecamy

REO AMOS (https://www.reoamos.pl/)

O nas

Produkty do prewencji i likwidacji awarii, dla bezpiecznego i czystego miejsca pracy. To hasło towarzyszy firmie od ponad 20 lat. Od 2000 roku,  przez cały okres swojej działalności firma przedstawia się jako firma handlowo-produkcyjna i zajmuje się wyrobami służącymi zapobieganiu i likwidacji wypadków. W ciągu ponad 20  lat istnienia firma zbudowała stabilną i silną pozycję na rynku, a dziś jest jedną z najważniejszych firm działających w zakresie sprzedaży ekologicznego zaopatrzenia awaryjnego  w Polsce. Działamy również w Czechach i na Słowacji. Cały asortyment stale unowocześniamy o nowe produkty, aktualizujemy i prezentujemy w naszym sklepie internetowym www.reoamos.pl.

Sorbent to specjalistyczny środek do wychwytywania substancji ciekłych i ich późniejszego unieszkodliwiania. „Najlepszym sorbentem jest glina czy tociny”,  to popularne powiedzenie już dziś nie jest aktualne i na szczęście nie może być. Ale z naszego doświadczenia wiemy, że to przysłowie było brutalną rzeczywistością. Aby to powiedzenie już przeszło do historii, 

oferujemy, produkujemy i dostarczamy całą gamę wysokiej jakości sorbentów, różnego typu, tak aby każdy klient mógł wybrać dokładnie taki sorbent, jakiego potrzebuje i który mu odpowiada.

Różne rodzaje substancji płynnych wymagają stosowania różnych rodzajów i typów sorbentów. 
Oferujemy i produkujemy sorbenty do sorpcji wszelkiego rodzaju substancji płynnych. Nasza firma może polecić odpowiedni sorbent do konkretnego rodzaju cieczy, pracownicy firmy stale doskonalą i pogłębiają swoją wiedzę na cyklicznych szkoleniach. Wsparcie techniczne jest więc świadczone naszym klientom na bardzo wysokim poziomie i stale je udoskonalamy. Potrafimy dokładnie polecić odpowiedni rodzaj sorbentu, ale też pokazać jak zastosować dany materiał, jak z nim pracować, co kupić, czego unikać, zgodnie ze specyficznymi warunki klienta.